Yükleniyor...
Hızlı iletişim! +90 232 440 2822 | bilgi@bucateknik.com

Telefon ve İnternet Teknik Servisi

Arıza Servisi Neleri Kapsıyor ?

İç tesisat desteği vermeyen sağlayıcılar için, alt yapı servis sağlayıcı firması, dağıtım kutunuza veya kapı önüne kadar iletişim hattını sağlama alır ve arızanın abone sorumluluğunda olduğu bildirir. Bu durumda Buca Teknik sizlere hizmet vermek adına devreye girer ve iç tesisatınızda/ankastrenizde oluşan arızayı tespit çözümler sunar. Abone sorumluluğunda kalan tüm arıza çeşitleri tarafımızca giderilebilmektedir.

Tesisatım Arızalı Değil, Cihazım Arızalı ?

Tesisatınızda herhangibir arıza yoksa ve arıza cihazınızda ise, Buca Teknik sizin için en uygun cihazları sağlayabilir. Ayrıca talep edilirse 2. el cihazlarda servis edilebilmektedir.

Cihazım Yenilendi Arıza Devam Ediyor ?

Böyle bir durum söz konusu değildir. Buca Teknik tarafından tespit edilen cihaz arızaları güvence altındadır. Servis sağlayıcıları tarafından yaşanan problemler (genellikle Kopma Şikayetleri) Buca Teknik sorumluluğunda değildir. Bu durum alt yapı sağlayıcısının sorumluluğundadır. Genellikle yaşanan problemler ile ilgili olarak, abone sorumluluğunda kalan kısımlar için çalışmalar zaten Buca Teknik tarafından servis hizmeti aldığınız için kontrol edilmiştir.

× Hizmet almadan önce lütfen servis sağlayıcınızın iç tesisat hizmeti verip vermediğini sorgulayınız...