Yükleniyor...
Hızlı iletişim! +90 232 440 2822 | bilgi@bucateknik.com

Toplu Ankastre Tesisatı

Eski Binalar İçin Yenileme

Kablolarda oluşan nemlenme, kırılma, oksitlenme ve dahası için sürekli sorunlar yaşanmaktadır. Hiç bir bakır kablo ömür boyu çalışmaz ve çalışamaz. Kalın bakırlar uzun ömürlü olsada internet ve telefon için kullanılan bakırlar incedir ve hasar oluşumuna müsaittir. Bu gibi durumlarda eski binalarınız için toplu olarak ankastre(iç tesisat) değişikli gerekir. Buca Teknik bu tür çalışmalarda hizmetinizdedir.

Yeni Binalarda Yenileme ve Düzenleme

Yeni binalarda neden değişim gereklidir sorusuna rahatlıkla hatalı tesisat diyebiliriz. Yeni binaların alt yapıları önceden belli değildir ve tahmini veya çevreye göre tesisat çekilmektedir. Düzenleme ihtiyacının sebebi ise, birçok yeni yapı, iç tesisat (ankastre) kablolarını paralel olarak bağlamaktadır ve bu durum sinyal kalitenizi düşürmektedir. Bu tesisatların düzenlenmesi ve müşterilerin talep ettiği odada kullanılması için hizmet vermekteyiz.

İlk Tesisat Hizmeti

İlk kez kurulan tesisatların kurulumları için de hizmet vermekteyiz. Yeni kurulan yapılarda, abonelerin sorunsuzca telefon ve internet kullanabilmesi açısından ilk tesisat kurulumlarını tarafımızca yaptırabilirsiniz.