Yükleniyor...
Hızlı iletişim! +90 232 440 2822 | bilgi@bucateknik.com

İç Tesisat (Ankastre) - Şebeke Bağlantısı

İç Tesisat Bağlantısı Nedir ?

Telefon ve İnternet sağlayıcılarının bir çoğu, iç tesisatınız ile ilgili destek vermez. Bu desteği sağlayan sağlayıcılar da, ücret karşılığında ve zaman kaybı yaşanmayacak şekilde hizmet vermektedirler. Bu sebepten birkaç sağlayıcı firma dışında tüm bağlantılar, dağıtım kutusunda veya kapı önünde teslim edilmektedir. Teslim edilen şebeke hattında sonraki kablo veya prizinize yapılacak bağlantılarınıza iç tesisat bağlantısı denir. Buca Teknik, bu yeni bağlantı işlemleri için hizmetinizdedir.

İç Tesisatım Arızalı veya Yok İse Ne Olacak ?

Buca Teknik iç tesisat arızalarınızı giderebilmektedir. Çözüme ulaşamayan arıza durumlarında ise, sıva altından veya sıva üstünden kablo kanalları ile yeni bir ankastre kablosu çekilmektedir. Bina dışında yapılan şebeke hattı teslimatlarında da, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda pencere, duvar veya ek kutusu yapılarak hizmet vermekteyiz.

Ankastre Bağlantısı İçin Geldiniz Fakat Sinyal Yok ?

Düşük ihtimaller de olsa, bazen teslim edilen şebeke hatlarında sinyal veya çevir sesi olmama durumları ile karşılaşılabilmektedir. Buca Teknik, bu gibi durumlarda müşterinin kurulum için gerekli tüm işlemlerini tamamlayıp, arıza kaydına istinaden sorunsuzca çalışabilir hale getirmektedir. Ayrıca arıza kaydı ve alt yapı sağlayıcısının ilgisi hususunda yardımcı da olmaktadır.

× Hizmet almadan önce lütfen servis sağlayıcınızın iç tesisat hizmeti verip vermediğini sorgulayınız...